Egy dunakeszi áruházból lopott a rendőr – elbocsátották

A Nemzeti Nyomozó Iroda elbocsátotta egyik munkatársát, miután a férfiról kiderült, hogy az egyik Pest megyei áruházból szerdán eltulajdonított valamit. A körülményekről annyi tudható, hogy az eset még délelőtt, egy Budapest környéki áruház területén történt; a rendőr „szabálysértési értékre” követett el lopást.

MNO
2007. 11. 14. 15:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szabálysértési érték azt jelenti, hogy az eltulajdonított tárgy legfeljebb ötezer forint értékű, ám a rendőrség arról nem adott tájékoztatást, hogy az érintett személy mit vitt el.

A körülmények tisztázását követően a törzszászlós munkaviszonyát azonnali hatállyal megszüntették. Az eset feltehetőleg egy dunakeszi áruházban történt, erre utal legalábbis, hogy az ügyben az „elsődleges intézkedéseket” ez a kapitányság tette meg.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.