Gyurcsányt a békési pálinkaüzemnél is tüntetők várták
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz idei 50 millió forint után jövőre 150 millió forintos központi forrás segíti a magyar pálinka marketingjét mind a hazai, mind a külpiacokon, és jövőre akár önálló pálinkatörvény is születhet - ígérte meg Gyurcsány Ferenc miniszterelnök és Gráf József földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter Békésen. A miniszterelnököt a pálinkaüzemnél és a falujárás következő állomásán, Szentesen is tüntetők várták.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!