Az ORTT bezárná a kiskapukat: kibújnak a büntetés alól?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA médiahatóság keresi annak módját, miként zárhatná be a szankciók végrehajtása során meglévő kiskapukat, azaz „megfelelően” hajtsák végre a műsorszolgáltatók a kényszerű némaságot vagy képernyő-elsötétítést – derült ki az Országos Rádió és Televízió testületnek (ORTT) a napokban hozott határozatából. • „Helytelen juttatások” – Az ORTT elnöke intézkedne
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!