Székely: Ne a szerencsén múljon a mentők kiérkezése

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A mentők az egyik leglényegesebb szereplői az egészségügyi rendszernek, mert a betegek nagyon gyakran először a mentővel, a mentősökkel találkoznak, amikor baj van - mondta Székely Tamás egészségügyi miniszter csütörtökön a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Emődön, ahol átadta az ország 225. mentőállomását. • Van, ahol ötven percet is várni kell mentők segítségére • Kormányzati hadviselés folyik a mentőkkel szemben?

MNO
2008. 07. 24. 12:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.