Hárommilliárd forinttal tartozik a kormány gyógyszertáraknak + Videó

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Hárommilliárd forinttal tartozik a gyógyszertáraknak a kormány, a pénzt még tavaly ősszel ígérte meg a kormányfő veszteségeik pótlására. Az összeget azonban jogcím híján azóta sem utalták. Az orvosoknak még a liberális egészségügyi kormányzat rendelete miatt az olcsóbb gyógyszert kell felírniuk, emiatt csökken folyamatosan a bevételük. A patikaliberalizáció miatt eddig 50 vidéki gyógyszertár zárt be.

MNO
2008. 08. 27. 19:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.