IKSZ: belövőszobák helyett hatékony felvilágosítást!

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) szerint Léderer András, az Új Generáció elnöke súlyosan csúsztat, amikor azt állította, hogy a hazai büntetőjog az alkalmi drogfogyasztókat azonnal szankcionálja. Az IKSZ álláspontja szerint állami támogatás és kormányzati akarat nélkül nem lehet hatékony drogprevenciós politikát folytatni - fejtette ki Stágel Bence, a szervezet alelnöke hétfői sajtótájékoztatóján. Léderer korábban elmondta: kudarcot vallott a kormányzati drogpolitika. • Droghalál – Pettkó: Az engedékeny MSZP–SZDSZ is ludas az ügyben

MNO
2008. 08. 11. 13:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.