Csizmazia Péter elmondta: szerda este a Zala Megyei Kórházból tettek bejelentést a városi rendőrkapitányságra, hogy nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléssel láttak el náluk egy fiatalembert, akit napközben az iskolában bántalmaztak.
A rendőrség adatai szerint az egyik zalaegerszegi középiskolában egy diák „nemtetszését fejezte ki a sértett irányába”, amit bántalmazással nyomatékosított. A bántalmazással gyanúsított fiatalkorú fiú ellen súlyos testi sértés miatt indítottak büntetőeljárást.
(MTI)
Előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel: ötvenegyszer szúrta meg az ápolónőt a mezőberényi férfi














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!