Bokros vitázna az EP-jelöltekkel

Bokros Lajos, az MDF európai parlamenti listavezetője szakmai vitára hívja az EP-választáson induló pártok listavezetőit, hogy a választópolgárok megismerkedhessenek „a valódi programokkal”.

MNO
2009. 05. 11. 13:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bokros Lajos hétfőn Salgótarjánban arról is beszélt, hogy szerinte a pártoknak be kellene fejezniük jelöltjeik rejtegetését, valamint a választás jelentőségének bagatellizálását, és ideje lenne egy országos televíziós vitában is megmutatniuk a választóknak, mit tudnak, mit kínálnak. Az MDF ezért azt javasolja, hogy egy olyan televíziós csatorna adjon helyet a listavezetők vitájának, amely valamennyi választópolgár számára elérhető – tette hozzá. Az MDF tehát várja a pártok és a televíziók javaslatait a helyről és az időpontról – jelentette ki.

Bokros Lajos hozzátette: bár a pártok igyekeznek a kérdést bagatellizálni, az ország jövőjét nagyban befolyásolja, hogy kik képviselik az Európai Parlamentben. Az ország nem megy semmire az indulatokkal, most a gondolkodásban és a megoldáskeresésben kell versenyezni egymással, ezért észérvekkel alátámasztva kell kérni a választók bizalmát – mondta.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.