Tölgyessy: Az SZDSZ mindig tudott szépeket mondani

„Már Kuncze Gábor távozásakor nagy bajban volt az SZDSZ, a válság azóta csak tovább mélyült a liberálisoknál” – így reagált a rendkívüli tisztújító gyűlésen történtekre Tölgyessy Péter a közrádiónak adott interjúban.

MNO
2009. 07. 13. 10:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szabad demokraták volt elnöke úgy látja: az SZDSZ mindig tudott szépeket és nagyokat mondani, a költségvetés szavazásánál azonban majd eldől, hogy valódi ellenzéki pártként viselkedik-e majd.

Tölgyessy szerint a képviselők a hangzatos mondatok ellenére nem fogják felvállalni, hogy rajtuk bukjon meg a jövő évi költségvetés. A Magyar Rádiónak adott interjúban hangsúlyozta: az SZDSZ közel van ahhoz, hogy esetleg kisgazda irányba megy el. Azt sem tartja kizártnak, hogy Fodor Gábor és a kilépők új párt alakítását fontolgatják.

(hírTV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.