Gyurcsányt is meghívták az ülésre, de nem megy el
Tucatnyi ügyben kezdték meg munkájukat azok a parlamenti albizottságok, amelyek a kormánypártok javaslatára az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgálják. A testületek eddig már meghallgattak többek között négy volt minisztert, valamint a rendőrség és a titkosszolgálatok legmagasabb rangú korábbi vezetőit. Az emberi jogi bizottság albizottsága péntekre meghívta Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnököt is, aki azonban várhatóan nem megy el az ülésre.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!