Gyurcsány erkölcsös pártot csinálna az MSZP-ből

A volt kormányfő továbbra is az MSZP átalakításán töri a fejét – vallotta be a Facebookon.

MNO
2011. 04. 20. 8:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Új pártot kell létrehozni az MSZP-ből – ezt írta Gyurcsány Ferenc Facebook-profilján szerdán. A volt kormányfő szerint a szombati Charta-rendezvény után sokan biztatták arra, hogy egy teljesen új szervezetet alapítson; erre reagált bejegyzésében.

A politikus bevallotta: egy nyitott balközép demokrata pártban gondolkodik, ám egyelőre úgy tűnik, ezt az MSZP berkein belül képzeli el. Állítása szerint olyan javaslaton dolgoznak, ami átformálhatja a szocialista párt kulturális és hatalmi mintázatát, „hogy demokratikus és erkölcsös párt legyen” – fogalmaz Gyurcsány.

(hir24.hu)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.