Molnár Zsolt felszabadítaná Budapestet

Az egyetlen jelöltként induló Molnár Zsolt korábbi alelnököt, az MSZP országgyűlési képviselőjét választották pénteken a szocialista párt budapesti szervezetének elnökévé.

NT
2012. 02. 17. 16:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szocialista párt új budapesti elnökét a küldöttek 95 százaléka támogatta a pénteki voksoláson. Molnár Zsolt az ezt követő sajtótájékoztatón hangsúlyozta: a következő időszakban Budapest „felszabadításáért, újraépítéséért” kíván dolgozni, vagyis – mint mondta – azért, hogy a főváros visszaszerezze függetlenségét a kormánytól, és ismét egy „demokratikus, jogállami nagyvárossá” váljon.

Horváth Csaba az MTI kérdésére válaszolva elmondta, két év után azért nem indult ismét a budapesti elnöki posztért, mert az MSZP országos vezetésében szeretne helyet szerezni magának a szocialista párt márciusi tisztújítása során.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.