Megvan a rendőrséget átszervező miniszteri biztos

Felelős miniszteri biztossá nevezte ki Papp Károly rendőr vezérőrnagyot, eddigi helyettes államtitkárt a belügyminiszter.

tt
2012. 07. 13. 15:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Belügyminisztérium közleményében azt írta: Papp Károly feladatát az Országos Rendőr-főkapitányság vezetőjével együttműködve végzi, a miniszteri biztos tevékenységét a belügyminiszter közvetlenül felügyeli.

Papp Károly jelenlegi feladatkörét július 16-tól Hoffmann Imre látja el, akit a miniszterelnök közfoglalkoztatásért felelős helyettes államtitkárnak nevezett ki – áll a közleményben.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.