„Bajnai, a szerencsétlen volt-van MSZP-s” – Cenzúrázza magát a HaHa

Eltüntette saját Bajnai-ellenes bejegyzését a Facebookról a Hallgatói Hálózat (HaHa). A szervezet a posztban „szerencsétlen volt-van MSZP-snek” nevezte a volt kormányfőt.

MNO
2013. 05. 31. 15:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Az egyik szorgalmas kormányszóvivő megint Bajnaizza a HaHát. Nem is linkelem, kitalálhatjátok. Nekem nem fér a fejembe, miért erősítik azt a szerencsétlen volt-van MSZP-st neki tulajdonított diákaktivistákkal, aki szuper »rendszerváltó« pártját alig tudja parlamenti küszöb fölött tartani” – írta ki a Hallgatói Hálózat a Facebook-oldalára pénteken azután, hogy Zsigó Róbert sajtótájékoztatón ismételten „Bajnai-gárdának” nevezte az Emberi Erőforrások Minisztériumát (Emmi) megrohamozó diákokat. A Hallgatói Hálózat a Facebookon a fent idézett poszttal próbálta cáfolni Zsigó állításait, a posztot azonban később törölték a HaHa oldaláról.

A Magyar Nemzet korábban beszámolt róla, hogy a HaHa egyik vezetője, Barabás Richárd két társával a Bajnaival szövetséget kötött, az LMP szakadárjai által vezetett PM-ben folytatja tevékenységét. A radikális diákmozgalom egyik megyei vezetőjétől a lap munkatársai megtudták azt is, hogy Barabáson kívül legalább tíz-tizenöt budapesti hahás követte a példát, és a párthoz való csatlakozás nem egyedülálló, országosan nagyon sok helyen hasonló mozgások vannak, amelyek eredményeként a vidéki hálózat gyakorlatilag megszűnik. A Magyar Nemzet informátora közölte, ő maga is úgy döntött négy társával együtt, hogy belép a PM-be.

Korábban mind a radikális baloldali módszerekkel operáló szervezet, mind Bajnaiék pártja igyekezett azt a látszatot kelteni, hogy nem működnek együtt, pedig már a Fidesz székházának elfoglalásakor is nagy számban képviseltette magát a HaHa. Megmozdulásukat a sajtószabadságért kardoskodó Milla és a PM aktivistáival közösen szervezték. Korábban pedig alternatív osztályfőnöki órának álcázott propaganda-előadást tartottak egy középiskolában. A Magyar Nemzet korábbi cikkében rámutatott arra is, hogy a baloldali pártokkal tandíjügyben egy platformon lévő egyetemfoglalók miért György Péter tanszékén vannak jelen leginkább.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.