Bayer Zsolt az április 6-i választásról úgy vélekedett: most először mondhatjuk teljes meggyőződéssel, hogy sorsdöntő választás előtt állunk. „Minimum húsz-harminc évre el fogjuk dönteni az ország sorsát” – fogalmazott. Hozzátette, hogy ez visszafelé is igaz: akárhányszor visszatért a hatalomba a baloldal, mindig visszament az ország húsz-harminc évet az időben. Itt a lehetőség végigmenni azon az úton, amin négy évvel ezelőtt elindultunk, „szeretném látni ennek az útnak a végét” – közölte a Magyar Hírlap publicistája. Bencsik András szerint ha mindenki komolyan veszi április 6-át, akkor „történelmet csinálunk”.
A Békemenet ereje abban rejlik, hogy nem az ellenzékkel küzd
Iszonyú erő van a tömegben – mondta el Bencsik András a Hír TV P8 című műsorában.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!