A jobbikos jelölt úgy véli, hogy habár kampányuk célkeresztjében a helyi ügyek álltak, állnak, természetesen országos jelentősége van egy ilyen választásnak. – Nem szabad elfelejtenünk, hogy ez elsősorban a térségben élők jövőjéről szól – mondta.
Rig Lajos vasárnap győzelemre számít. – Bízom benne, hogy a Nyugat-Veszprém megyei emberek nem ültek fel a Quaestor-koalíció gyűlöletkampányának, és arra a nyugodt, kiszámítható, tisztességes programra és erőre szavaznak, amelyet én képviselek – fogalmazott.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!