Mivel Gödöllő és Aszód között a felsővezetéket tartó oszlop is megrongálódott a fakidőléstől, egy vágány villamos vontatással, a másik csak dízelvontatással használható. Emiatt tíz-húsz perces késések még előfordulhatnak, várhatóan délelőtt áll helyre teljesen a közlekedési rend – tették hozzá. Addig a hatvani és a gödöllői állomások között a helyi személyvonatok nem közlekednek, csak a gödöllői állomásig mennek, ahonnan átszállással juthatnak el az utasok Hatvanba. A gyorsvonatok – amelyeket az utasok felár nélkül vehetnek igénybe – Gödöllőig, illetve Hatvanig minden állomáson és megállóhelyen megállnak.
Szombat késő este a a dél-balatoni vonalon is megindult a vonatforgalom, miután eltávolították a kidőlt fákat és a felsővezetéki zárlatot okozó ágakat a Siófok–Balatonszemes-szakaszon.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!