Rogán Antal arra kért mindenkit, hogy a következő napokban álljanak ki a magyar hatóságok mellett, akik a jogszabályok betartatásával a munkájukat végzik.
Jelezte azt is, hogy a Fidesz az Európai Néppárton keresztül is arra kér minden felelős európai vezetőt és politikai erőt, hogy ahol nincs meg a képesség a határok megvédésére, ott minden lehetséges erőforrást az unió mozgósítson.
Rogán Antalt kérdezték az osztrák kancellár Orbán Viktort élesen bíráló szombati nyilatkozatáról is. Azt felelte, egy ilyen helyzetben arra lenne szükség, hogy az osztrák és a magyar hatóságok együtt tudjanak működni. Mi nem durva szavakat, hanem segítő hozzáállást várnánk Ausztriától – fogalmazott, hozzátéve: szerinte a kancellárnak előbb-utóbb bocsánatot kell kérnie.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!