Mocsai cáfol és kampányol

A jövő héten tárgyalja a kormány a TF campusával kapcsolatos terveket. Az intézmény szívesen alakítana ki oktatási tereket a Sportkórház épületeiben.

Kuslits Szonja
2015. 11. 28. 9:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Lapunk kereste a Sportkórház főigazgató főorvosát, Soós Ágnest is, akitől szerettük volna megtudni, mi a véleménye a változtatásokról, és egyeztetett-e velük a Testnevelési Egyetem. Vidéki tartózkodása miatt lapzártánkig azonban nem sikerült elérni a kórház vezetőjét, így kérdéseinkre nem kaptunk választ.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumától (Emmi) is megkérdeztük, hogy mikor születhet döntés az egyetem átalakításának ügyében, és voltak-e már egyeztetések az intézménnyel, illetve a Sportkórház vezetőségével.

Válaszában az Emmi annyit közölt, a kormány a következő ülésen fogja tárgyalni a Testnevelési Egyetem új campusával kapcsolatos tervet.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.