A Kúriához fordul az MSZP a népszavazás miatt

A részben elutasító választási bizottsági döntés miatt tesznek így Nyakóék.

MTI
2016. 03. 02. 16:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az elnökhelyettes kitért arra, hogy 2 millió hektár állami föld van, ebből 120 ezer hektárt eladtak, most 140 ezer hektárt hirdettek meg, így nem „visszafordíthatatlan a folyamat”. A következő kormány vissza tudja vásárolni a földeket azoktól, akik jóhiszeműen szerezték meg, akik pedig nem tudják igazolni a vásárlásra szánt forrás eredetét, azoktól el fogják venni a földet, mert ők bűncselekménnyel jutottak a földhöz – jelentette ki.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.