Volner János nem sokkal korábban a parlamentben személyesen Domokos Lászlótól próbált megtudni néhány részletet arról, hogyan jött ki az ÁSZ-nak az az összeg, amit büntetésként megállapított. Kíváncsi lett volna arra is, hogy a Fidesz 2010-es kampányát miért nem vizsgálják, hiszen a sajtóhírek szerint alig, vagy semmit nem fizetett a plakátokért akkor. Domokos László ugyanakkor egyetlen kérdésre sem adott választ. Két percen keresztül csak azokról a törvényekről beszélt, amelyek alapján az ÁSZ működik és azt hangsúlyozta, hogy a jelentéseik nyilvánosak. A jobbikos politikus szóvá is tette, hogy nem kapott válaszokat. „Ön nem tesz egyebet, mint végrehajtja a Fidesz volt országgyűlési képviselőjeként Orbán Viktor akaratát, a diktatúrát segíti az ön által vezetett szervezet tevékenységével, hogy még a választások előtt anyagilag megsemmisítsék a Jobbikot” – mondta. Majd azt is hozzátette, ha „visszavonul ebből az ügyből, az később még mentőkörülmény lesz”. Domokos László mindezt úgy értelmezte, hogy Volner János egy folyamatban lévő ellenőrzésben közvetlenül megfenyegette az ÁSZ elnökét.
Utcára szólítja híveit a Jobbik
Meddő vita zajlott a parlamentben a Jobbik és az Állami Számvevőszék elnöke között.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!