A tárgyalás elején egyébként a negyedrendű vádlott, K. Sándor Izrael jelezte, hogy a kora reggeli órákban új ügyvédet bízott meg – Kende Pétert –, aki nem jött el, de jelenlétében majd felhagy a hallgatással, vallomást szeretne tenni. Az előzőleg többször büntetett K. Sándor Izrael kedden
sántítva érkezett, de a bíró kérdésére nem árulta el, mi történt vele.
Később a bíró Busch Bélához fordult, mondván „köztudomású, hogy a személyi körülményeiben változás következett be”. Nyilván arra a büntetőeljárásra célzott, ami több mint félmilliárd forint értékben elkövetett csalás miatt indult a felfüggesztett ügyvéd ellen, és ami miatt házi őrizetbe helyezték. A hatodrendű vádlott bejelentette, hogy a napokban nyugdíjba vonult.















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!