Hétfőn és kedden is lesznek központi megemlékezések a kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából.

A magyar kormány ott áll a családok mögött
A gyermeket vállalók támogatása kiemelt cél.
Hétfőn és kedden is lesznek központi megemlékezések a kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából.
A kormány honlapján (https://kommunizmusaldozatai.kormany.hu/) közzétett program szerint hétfőn a budapesti Terror Háza Múzeumban egész nap rendkívüli történelemóra és csoportos tárlatvezetés lesz középiskolai csoportoknak. A rendhagyó tárlatvezetők között van zenész, sportoló és színész is.
Kedden, az emléknapon ingyenesen lesz látogatható a Terror Háza Múzeum, ahol a Hősök falánál egész nap protokollmentes gyertyagyújtással várják a megemlékezőket.
Délelőtt 10 órától filmvetítést és kerekasztal-beszélgetést tartanak az Uránia Nemzeti Filmszínházban. A Szétszakadt Magyarország című film után A gulyáskommunizmus valódi arca és a rendszerváltás kisiklatása címmel kezdődik pódiumbeszélgetés.
Délután 2 órakor kezdődik az emlékprogram szintén az Urániában: beszédet mond a Miniszterelnökséget vezető Gulyás Gergely és Schmidt Mária, a Terror Háza Múzeum főigazgatója.
Az Országgyűlés 2000-ben nyilvánította február 25-ét a kommunizmus áldozatainak emléknapjává, annak emlékére, hogy 1947-ben ezen a napon tartóztatták le jogellenesen, majd hurcolták el a Szovjetunióba Kovács Bélát, a Független Kisgazdapárt főtitkárát.
A gyermeket vállalók támogatása kiemelt cél.
Ő volt a családi üzlet mozgatórugója és pénztárosa.
Az úgynevezett felső kapcsolatára a fővárosban csaptak le a rendőrök.
A települések polgármesterei szembesítették önzőségével.
Hadházy már le is zárta az Erzsébet hidat, kerüljön, ha tud
Donald Trump: Olyan bombázás jön, amilyet még nem láttak
Megállíthatatlan: az Esztergomi bazilikánál is nagyobb aszteroida közeledik
Ez mindent megváltoztathat: fontos bejelentést tett Trump Muskkal kapcsolatban
Lehetetlen helyesírási tesz: zseni vagy, ha minden kérdésre tudod a választ!
Elszabadult a gyűlölet Olaszországban: Allah akbar kiáltások mellett égették el Giorgia Meloni fényképét
Elfogyott az oroszok türelme, lebuktatták Ukrajnát
Meggyalázták Benedek Tibor emlékét – fotó
A legrejtélyesebb élőlény: nem növény, nem gomba de nem is állat
Szoboszlai felmosta a padlót a fröcsögőket, Magyar Péter bohóca durván nekitámadt
Zaklatási botrány női tornában: aki hibázott az edzésen, annak vetkőznie kellett!
A debreceniekkel nem bírtok!
A gyermeket vállalók támogatása kiemelt cél.
Ő volt a családi üzlet mozgatórugója és pénztárosa.
Az úgynevezett felső kapcsolatára a fővárosban csaptak le a rendőrök.
A települések polgármesterei szembesítették önzőségével.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.