Rendkívül érdekes, ugyanakkor megdöbbentő blogbejegyzést tett közzé Magyar György.

Szigorú intézkedéseket jelentett be a rendőrség + videó
A közel-keleti helyzet miatt biztonsági kockázatok merültek fel.
Rendkívül érdekes, ugyanakkor megdöbbentő blogbejegyzést tett közzé Magyar György.
A börtönbizniszen az országot százmilliókkal megrövidítő, nem titkoltan baloldali szimpatizáns – persze szerinte nyilván független – ügyvéd egy listát állított össze azokról, akiket meglátása szerint az Orbán-kormány a nép ellenségeiként tart számon.
És, hogy kik szerepelnek ebben a bizonyos, természetesen kizárólag Magyar György fejében létező névsorban?
Például két, Magyarország gazdaságát romba döntő volt szocialista kormányfő, Gyurcsány és Bajnai, a már 10 évvel ezelőtt is havi 8 milliót kereső akkori jegybankelnök, Simor, no és persze Soros állítólagos civiljei.
Az ügyvéd a bejegyzését többek között azzal is megfejeli, hogy „most mi vagyunk a Soros”. Ezzel önmagát és a soros csatlósait lényegében egy szintre emeli a sokszoros dollár tízmilliárdos álfilantróp, tőzsdespekulánssal.
Önbizalma tehát van, bár talán jelezni kellene neki, hogy azzal a néhány száz millióval, amellyel megkopasztotta a magyar állam költségvetését, a fasorban sincs hatalmas példaképéhez képest.
Van tehát még „keccsölni valója” az ügyvéd úrnak, amíg hasonlóan, mint egykor Soros, ajánlatot tehet az OTP-re.
…
Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson ide: magyarnemzet.hu/poszt-trauma
A közel-keleti helyzet miatt biztonsági kockázatok merültek fel.
Kulja András megbukott a vitában.
Magyar Péternek és Kulja Andrásnak semmi sem számít, ha a politikai érdekeikről van szó.
A XXI. Század Intézet elemzője szerint a tiszás politikus lebőgött.
Internetes csalót fogtak Ózdon
Alexander-Arnold után újabb angol játékos hagyta ott a Liverpool csapatát + videó
Sydney van den Bosch elárulta születendő kislánya nevét
Németország lélegzet-visszafojtva figyeli: leáll a termelés a világhírű Volkswagen-gyárban – a dolgozók a Lamborghininek rimánkodnak, hogy mentse meg
Justin Bieber rejtélyes üzenetben jelezte: a házasságának annyi
Irán bosszúja Amerika ellen: máris bejelentést tett a Wizz Air a járatairól
Magyar Péter dühöng, letiltotta Kulja Andrást a további vitákról
„Könyörtelen leszek” – a Mercedes csapatfőnöke figyelmeztette a pilótáit
Elképesztő török provokáció indult Szoboszlai Dominik ellen
Őrsi Gergely véletlenül megalázta Koncz Zsuzsát
Fantasztikus kincslelet került elő Pusztavár erődítményéből
Szoboszlai kárára Szalah gonosz poént sütött el, csak nehogy igaz legyen! + videó
A közel-keleti helyzet miatt biztonsági kockázatok merültek fel.
Kulja András megbukott a vitában.
Magyar Péternek és Kulja Andrásnak semmi sem számít, ha a politikai érdekeikről van szó.
A XXI. Század Intézet elemzője szerint a tiszás politikus lebőgött.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.