Közösségi felületeken azt írják, Sanyit többször is bántalmazták a napokban részeg hajléktalanok, akik napközben a Munkácsy tér padjain pihenik ki az éjszaka fáradalmait, a téren verekszenek, kiabálnak.
Az eset után Sanyit egy közeli tanyára vitték lábadozni, és soron kívül fogadta és megvizsgálta Sprőber Zoltán békéscsabai állatorvos.
Ő azt mondta, az biztos, hogy Sanyinak erősödnie kell.
A kakas egyébként még négy éve szökött meg a gazdájától, hogy ne a bográcsban kössön ki a későbbiekben. A Munkácsy téren talált otthont, a környékbeliek vigyázták, etették, itatták eddig. Hogy a kakas sorsa a lábadozás után hogyan alakul, egyelőre nem lehet tudni.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!