Ráerősített a strandokon a rendőrség

Az egyenruhások még a nyári táborokban is jelen vannak.

Forrás: MTI2024. 07. 17. 12:30
Fotó: Bodnár Boglárka
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az alezredes megjegyezte: tapasztalataik szerint az emberek egyre tudatosabbak, és kevésbé jellemző, hogy látható helyen hagyják az értékeiket. Hangsúlyozta azt is: a balesetek elkerülése érdekében a tilos táblával jelölt vizekbe soha nem szabad bemenni, mert életveszélyes lehet még a jó úszóknak is. – Tavaly 108 ember vesztette életét vízhez köthető fulladás miatt, ebben az évben pedig 55 fő hunyt el ilyen szerencsétlenségben –  fűzte hozzá.

 

Borítókép: Illusztráció (Fotó: MTI/Bodnár Boglárka)
 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.