Kedves Magyar Péter! Nem akarnám elrontani a nyaralásod, de a Nézőpont Intézet friss közvélemény-kutatása és mandátumbecslése szerint kényelmes többséget szereznének a kormánypártok egy most vasárnapi választáson – írta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője a közösségi oldalán. Hozzátette, ez a mérési módszer választásról választásra a legpontosabbak közé szokott tartozni.
Szerinte a Tisza Párt vezére is felült a jó öreg komcsi, Hann Endre és a Medián manipulációs vonatára. A baloldal hőseként belelovallta magát a megálmodott győzelembe, pedig a választók csak most kezdik kiismerni.
Arra kérlek, most kivételesen ne légy forrófejű dühödben! Ne kezdd el bohócozni Hann Endrét, Pulait, ne büdösözd le és ne hívd rokinyuggernek a támogatóidat, ahogy szoktad. Inkább pihenj, láthatóan szükséged van rá
– javasolta a frakcióvezető.
Hozzáfűzte, az ukrán kémügy, a törvénytelen adatgyűjtési botrány, a Voks 2025 több mint 2,3 millió szavazata mind-mind embert próbáló lehetett a Tisza Párt elnökének, és most még ez a közvélemény-kutatás is.
Kellemes nyaralást, és kérlek, senkiről se készíts hangfelvételeket!
– tanácsolta Kocsis Máté.