Bezárta a lakásába, majd megerőszakolta a kínai férfi a 16 éves gimnazistát Debrecenben

Mert szakított vele a lány.

Forrás: Tények2025. 07. 09. 15:16
Rendőrautó Forrás: Pexels
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy Debrecenben dolgozó kínai férfi korábban párkapcsolatban élt egy 16 éves lánnyal Debrecenben – értesült a Tények. Információik szerint a gimnazista szakítani akart a férfival, aki ezt nem fogadta el és erőszakkal fogva tartotta a lakásban, ahol élt. A lányt meg is erőszakolta.

A lány Debrecenben tanul gimnáziumban és kollégiumban él. Megtudták azt is, hogy a férfi egy WeChat nevű kínai közösségi oldalon ismerkedett meg a lánnyal, amely mára Kína legnépszerűbb mobilalkalmazásává vált.

A rendőrség szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt eljárást indított a kínai férfi ellen – írja a Tények

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.