Autópályának nézte az óbudai utcát

Egy hetvenes szakaszon 128 km/órával haladó autót mért az egyik óbudai traffibox, ez a legnagyobb mért sebesség szeptemberben.

Forrás: police.hu2025. 10. 06. 8:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egyetlen hónap alatt összesen 561 gyorshajtót regisztráltak a III. kerület területén – írta a Police.hu.

20250409 Kerecsend
A magyar rendőrség is Speedmarathont tart 2025. április 9-én 6 óra és április 10-én 6 óra között, amelynek során valamennyi sebességmérő eszközt bevetve próbálják visszaszorítani a gyorshajtást
Fotó: Huszár Márk HM
Heves Megyei Hírlap
Fotó: Huszár Márk / MW

A legnagyobb sebességet a Hadrianus utcában mérték, ahol egy autó a megengedett 70 kilométer/óra helyett 128 km/órával haladt, amiért százezer forintos közigazgatási bírságot szabtak ki a sofőrre. 

A 40 kilométer/órás szakaszok közül a Királyok útján mérték a leggyorsabb járművet, amely hetvennel közlekedett, és hetvenezer forintos bírságot kapott.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság a jövőben is tervez hasonló ellenőrzéseket, céljuk a közlekedési balesetek számának csökkentése és az, hogy mindenki biztonságban hazaérjen.

Borítókép: Illusztráció (Forrás: MW/Szakony Attila)

               
       
       
       

            További játékainkhoz kattintson ide!        

   

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.