Ukrán és magyar művészek a békéért + videó
A tárlat célja, miként címe – Művészettel a békéért – utal rá: az ukrajnai háború elleni kiállás.
A tárlat célja, miként címe – Művészettel a békéért – utal rá: az ukrajnai háború elleni kiállás.

A Bartók 1 Galériában nyílt meg a Kárpátok Művészeti és Kulturális Egyesület 15 éves működését bemutató kiállítás.

A sümegi művésztábor alkotásaiból válogat az az újbudai Bartók 1 Galéria legújabb tárlata.

A Kína a képzeleten túl című pályázat díjazottjainak alkotásaiból állítottak ki a Bartók 1 Galériában.

Július 21-ig látható a válogatás a Nagyzerindi Nemzetközi Művésztelep anyagából.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Magyar Péter a politikai pályafutását hazugsággal kezdte, és azóta is hazugsággal folytatja.

Dull Szabolcsnak árulta el, mit fog tenni.

Három autó és kisbusz ütközött.

Több mint 1,6 millióan vettek részt a nemzeti konzultáción.

Egy külföldi titkosszolgálattól kaptak figyelmeztetést.

Egészen váratlan irányból indítottak támadást a hagyományok ellen.

Berlin attól tart, hogy az EU lépése más országokat is bátoríthatna kártérítési igények előterjesztésére.

Váratlan helyzet állt elő.

A katalán klub elnöke, Joan Laporta sorsfordító döntés előtt állhat.

December 15-én indul a közkedvelt Itáliai utazás széria nyolcadik évada az Uránia Nemzeti Filmszínházban.

According to Bank Levente Boros, Brussels is trying to ignore this.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.