2019. december 13., péntek, Luca, Otília napja

Címke: serena Williams

12 cikk 1/2 oldal

Andreescu a női bajnok a US Openen

A kanadai Bianca Andreescu nyerte meg a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben két szettben legyőzte a 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williamset.

Ötjátszmás királydráma

Fantasztikusan izgalmas, felejthetetlen mérkőzésen dőlt el a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyes elsősége: a címvédő és világelső Novak Djokovics legyőzte Roger Federert.

Ötórás csata végén kolumbiai siker férfi párosban

A második helyen kiemelt Robert Farah, Juan Sebastián Cabal kolumbiai kettős hatalmas, 4 óra 57 perces csatában legyőzte a Nicolas Mahut, Édouard Roger-Vasselin francia duót a wimbledoni teniszbajnokság férfi páros döntőjében, szombaton.

A nőknél nem borult a papírforma

Ma délben Babos Tímea, Kristina Mladenovic oldalán a női párosok elődöntőjében lép pályára, az ellenfelük a Barbora Strycová Hszie Szu-vej duó lesz.

Serena Williams-Halep döntő lesz női egyesben

Simona Halep után Serena Williams jutott be másodikként a női egyes szombati döntőjébe a wimbledoni teniszbajnokságon. Amíg a román játékos pályafutása során először játszhat finálét a füves pályás Grand Slam-tornán, addig az amerikai sztár immár 11. alkalommal szállhat harcba a végső győzelemért.

Serena Williams könnyedén győzött

Magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé Serena Williams a wimbledoni teniszbajnokság női versenyében.