Szokatlan módon árcsökkentésre készülhet az Apple, egy megbízható informátornak köszönhetően kiderült, hogy az idén ősszel érkező iPhone 15 és iPhone 15 Plus készülékek érdemben olcsóbban kerülhetnek piacra a jelenleg kapható elődeiknél.
A dél-koreai forrás szerint ennek oka, hogy a jelenleg kapható elődeik a vártnál messze rosszabbul fogynak, még az Apple sem képes ennyire drágán eladni a telefonjait.
A mobilokat nem érdemes megvásárolni, hiszen az iPhone 14 érdemben nem jobb a 200 dollárral olcsóbban kapható iPhone 13-nál, akinek pedig van 900 dollárja az iPhone 14 Plus modellre, annak valószínűleg nem jelent problémát kiadni még 200 dollárt a rozsdamentes acélkeretet, jobb kijelzőt, továbbá sokkal komolyabb kamerarendszert kínáló iPhone 14 Pro Maxra.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!