Késik a strandszezon a Balatonnál a hideg víz miatt

Még nem kell előkészíteni a fürdőruhát, de számtalan program és kirándulási lehetőség vár a tónál.

Forrás: likebalaton.hu2021. 05. 29. 11:04
Zamárdi Forrás: Krausz Andrea/likebalaton.hu
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Még nem kell előkészíteni a fürdőruhát, de számtalan program és kirándulási lehetőség vár a tónál – írja a Likebalaton.hu.

Nincs szerencséjük az időjárással a fürdőzni vágyóknak, hiszen mindössze 15-16 fokos a víz. Az Időkép szerint erős, tartós felmelegedés a következő két hétben sem várható, így június első heteiben még biztosan átlag alatt marad a víz hőmérséklete.

Fotó: Krausz Andrea/Likebalaton.hu

A teljes cikk ITT érhető el.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.