Autóipari vállalkozás érkezik Zalaegerszegre

Mintegy másfél hektáros terület megvásárlását tervezi az elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító.

BL
2012. 04. 13. 16:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gyutai Csaba (Fidesz–KDNP) elmondta: a képviselők döntése alapján a déli ipari parkban közel másfél hektáros területet értékesítenek a munkahelyteremtő beruházáshoz, 51,8 millió forintos nettó áron. Az elektronikai termékeket gyártó autóipai beszállítóval még nem zárultak le a tárgyalások, ezért a polgármester egyelőre annyit árult el, hogy magyar és külföldi vegyes tulajdonú társaságról van szó, amely várhatóan még az idén elkezdi a beruházását.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.