Tovább pörög a forint

A forint minimálisan tovább erősödött az euróhoz, a frankhoz, a dollárhoz és a jenhez képest péntek kora reggelre a csütörtök esti jegyzésekhez viszonyítva.

LM
2012. 07. 27. 7:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csütörtökön jelentősen emelkedett a forint árfolyama azután, hogy Mario Draghi, az Európai Központi Bank elnöke kijelentette, hogy mindenáron megvédik az eurót.

Pénteken 7 óra előtt az közös valuta 283,18 forinton állt a csütörtök esti 283,55 után. Csütörtök reggel még 287,81 forinton jegyezték az eurót.

A dollár árfolyama 230,45 forintra gyengült péntek reggel az előző nap esti 230,84 és a 24 órával korábbi 237,18 forintról. A frank csütörtök reggel 239,84 forintot, este 236,12, péntek kora reggel 235,79 forint ért. A jen is jelentősen gyengült a forinthoz képest: pénteken 2,9499-en állt a csütörtök esti 2,9517 és a csütörtök kora reggeli 3,0337 forint után. Péntek kora reggelre az euró 1,2287-re erősödött a 24 órával korábbi 1,2136 dollárról.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.