Küszöbön a dohánybéke

Küszöbön áll a dohánybéke, még ezen a héten aláírhatják a főbb állami és piaci szereplők a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. által előkészített szándéknyilatkozatot.

GB
2013. 06. 11. 4:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Világgazdaság írása szerint közülük korábban többen is élésen bírálták a július 1-jével induló új rendszert. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) tájékoztatása alapján a Világgazdaság beszámol arról is, hogy eddig 3498 dohánytermék-kiskereskedelmi engedély iránti kérelem érkezett a hatósághoz, amelyeket folyamatosan feldolgoznak, eddig az igazgatóságok 467 engedélyt adtak ki.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.