A gyöngyösi ipari parkban létesülő pelenkagyár építése várhatóan őszre befejeződik, az első termékek év végén kerülhetnek a boltokba – közölte Dancsó András, a gyöngyösi gyár igazgatója. Magyarországon a vállalat 1991 óta van jelen, első beruházása a Hyginett Kft. csömöri gyáregysége volt. A csömöri gyár közel 800 munkatársat foglalkoztat, és több száz helyi beszállítóval áll partneri kapcsolatban. A világ egyik legnagyobb fogyasztási-cikk gyártójának számító P&G nettó árbevétele 2012-ben 83,68 milliárd dollár volt, a vállalat világszerte több mint 100 leányvállalatában 120 ezer embert foglalkoztat, termékeit 4,6 milliárd fogyasztó használja naponta.
Új üzemcsarnokot épít a General Electric Fóton: az amerikai elektronikai nagyvállalat több mint száz munkahelyet teremt a fejlesztéssel. A kormány a német Bosch-csoporttal is megkötötte a stratégiai megállapodást a héten.















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!