Hatvanmillió dollár érkezik a régióba

A PwC a tervek szerint hatvanmillió dollárt fektet a közép-kelet-európai régió tagvállalataiba.

WA
2013. 10. 17. 17:09
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlemény szerint a befektetést a PricewaterhouseCoopers Egyesült Királyságbeli tagvállalata finanszírozza, fókuszában pedig a PwC globális hálózatában dolgozó kiemelkedő tehetségek, illetve szakértő partnerek és igazgatók támogatása, bevonzása áll.

A befektetés azokra az iparágakra, területekre és szolgáltatásokra összpontosul, amelyek várhatóan a régió gazdasági növekedésének motorjai lesznek – különös tekintettel az olyan nagy piacokra, mint Oroszország vagy Lengyelország, a magas növekedést produkáló gazdaságokra, illetve az olyan kulcsjelentőségű szektorokra, mint az olaj- és gáztermelés, a közszolgálat, a bányászat, a pénzügyi szolgáltatások és a közszféra.

Nick Kós, a PwC Magyarország vezérigazgatója szerint ahogy meglévő és potenciális magyarországi ügyfeleik fejlődnek és erősödnek, egyre fókuszáltabban foglalkoznak a helyi piaccal, a fejlődés alátámasztja a PwC magyar tagvállalatába való beruházás létjogosultságát.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.