A jegybank szerdai adatai szerint a bruttó hazai termék (GDP) 0,1 százalékkal nőtt a szeptember végével záródott három hónapban az előző negyedévvel összevetve, amikor 0,3 százalékos zsugorodást mértek. A spanyol központi bank szerint a negyedéves gazdaságnövekedéshez elsősorban az export bővülése járult hozzá. A jegybank becslése szerint éves szinten a harmadik negyedévben 1,2 százalékkal zsugorodott a GDP a második negyedévi 1,6 százalékos csökkenést követően. A spanyol nemzeti statisztikai hivatal, az INE október végén ismerteti a harmadik negyedévi gazdasági teljesítménnyel kapcsolatos előzetes adatot.

Otthon start: az egész országot megmozgatta a program, Panyi Miklós adatokat közölt
Az Otthon start program már több mint ötvenezer állampolgár felé nyitotta meg a saját tulajdonú ingatlanhoz vezető utat.
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!