
Így írnak ők – December 16., délután
Raskó György, Facebook: „A Mandiner feltett egy bejegyzést, miszerint a nemzet Kakaduja leiskolázta Ursulát. Meg akartam nézni konkrétan hol és miben történt a megalázás? De sehol egy erre utaló tudósítás. A helyzet az, hogy ilyen műsor nem is volt. Szóval a Mandiner megint hazudott, mint szokásosan. Jobb híján elolvastam a bloghoz fűzött hozzászólásokat. Maga a mélység… Rámentem néhány profilra, érdekelt, hogy kik olyan bátrak, hogy hozzászólnak s ezzel égetik magukat. Bizony olyanok, akik még a harcosok klubja tagválogatón is kirostálódnának. A Kakadu fan klubba azonban még ők is beleférnek, mert ott elég az 50-es IQ is. Azonban nekik is van egy szavazatuk…”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!