Így írnak ők – December 31., délután

0

Eörsi Mátyás, Facebook: „Hátborzongató mindaz, amit ez a mostani amerikai elnök művel, kevés kivétellel kongresszusi támogatással. Talán a novemberi midterm választás Amerikában hoz fordulatot, de azt a világpolitikai viszonylagos nyugalmat, amely a II. világháború, és még inkább a térségbeli rendszerváltások után kialakult és amelyet élvezhettünk, aligha lehet visszahozni többé. Minden okotok megvan a szorongásra.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

„Minden okotok megvan a szorongásra”

Batka kezeletlen maradt: „hátrafelé nyilazás helyett visszafelé nyáladzik”

Izgatott várakozás...

Skrabski megtámadásával annulálta a magáról hazudott képet Magyar

„Lehet, hogy ő a végső Péter?”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.