Így írnak ők – Január 2., délelőtt
Kertész Dávid, Origo: „Az idei választás tétje tehát nem pusztán az, hogy Magyarország folytatja-e a megkezdett utat, hogy tovább épülünk-e, hogy megmaradunk-e szuverén, erős országnak. A globalista erők ugyanis jelenleg visszavonulóban vannak, az utolsókat rúgják, és elkeseredetten harcolnak a patrióta világrendszer-váltás ellen. De bármennyire is elkeseredettek, még mindig veszélyesek. Veszélyesek, mert az erejük megmaradt, és egyetlen hibán múlik, hogy visszanyerjék a pozícióikat. Ha Magyarország, a szuverenista gondolkodás első és legerősebb bástyája elesik, ha elfoglalják hazánkat, akkor újra nyeregbe kerülhetnek. Nálunk dől el tehát, hogy sikerül-e végleg leszámolni a globalista hálózatokkal. Ha viszont győzünk, ha megnyerjük a választást, akkor olyan csapást mérünk erre a kígyóra, amiből nem tud felkelni. Van tehát remény, van esély arra, hogy végleg legyőzzük a mélyállamot, de ehhez ezt az utolsó csatát meg kell nyerni.”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Április 17., délután
Így írnak ők – Április 17., délelőtt
Így írnak ők – Április 16., délután
Így írnak ők – Április 16., délelőtt
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!