Nem vette le a keresztet a nyakából, kirúgták a brit ápolónőt

Mary Onuohát elbocsátották a munkahelyéről, a muszlim nők azonban viselhették a hidzsábot.

2022. 01. 10. 16:10
Mary Onuoha
Forrás: Facebook
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Onuoha felidézte, egy alkalommal műtét során is kihívták a teremből, hogy a nyaklánc levételére utasítsák. Az ápolónő hitetlenkedve mesélte, hogy még egy beteg életét is képes volt veszélyeztetni a kórház vezetése kizárólag azért, hogy a keresztet ábrázoló medál miatt beszéljenek vele.

Borítókép: Mary Onuoha brit ápolónő (Fotó: Facebook.com)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.