Borítókép: Helyreállítást végez egy férfi egy kandahári mecsetben 2021. október 15-én, miután ismeretlen tettesek pokolgépeket robbantottak a síita templomban a pénteki ima idején. Legalább 32 ember életét vesztette, 53 pedig megsebesült (Fotó: MTI/EPA)
Robbanás történt egy kabuli mecsetnél, többen meghaltak
Robbanást jelentettek pénteken egy Kabul diplomatanegyedében található mecset környékéről, a rendőrség szerint heten életüket vesztették, és több mint negyven ember megsebesült.

További Külföld híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!