Bár nem készült reprezentatív felmérés, de a The Telegraph kommentelői egyértelműen nem díjazták a viccet: számos, sok lájkot begyűjtő hozzászólásban küldték el melegebb éghajlatra a vicces kedvű miniszterelnököt, akinek pártja, a konzervatív toryk egyébként 24 százalékos népszerűséggel a mélyponton vannak, miközben a Munkáspárt 43 százalékon áll, és jó eséllyel elsöprő sikerrel nyerne meg egy most tartandó választást.
Ez a fickó teljesen elszakadt a valóságtól
– írta az egyik kommentelő.
Ez egyszerűen nevetséges. Ennek az országnak vezetőre van szüksége, nem egy bohócra
– jelentette ki egy másik. Egy harmadik pedig feltette a kérdést:
Ennek a fickónak elment az esze? Azért fizetjük a politikusokat, hogy vezessék az országot, nem azért, hogy színészek, komikusok legyenek, komoly embereket várunk tőlük. Mi történt az országunkkal?




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!