– Annyira szerelmes voltam minden nőbe, hogy jogom van kígyószerűen viselkedni most – tette hozzá. Majd később így folytatta: „Azért sziszegek, hogy ne lássák, sírok.”
Mindez azért jutott eszébe a tárcaírónak, mert a minap a zempléni fesztiválon a mádi Demetervin Pincészetben egy olyan estet látott, ahol Bereményi Géza mesélt Cseh Tamásról. Közben a vetítővásznon Cseh Tamás énekelt, a kertben pedig a Vodku fiai. Mikor vége lett, a tárcaíró az órájára nézett: két és fél óráig tartott a műsor. És ekkor bevillant a tárcaírónak, hogy éppen úgy, mint húsz éve. Akkor is két és fél óra lett a másfél órás estből. Akkor az est befejezése egy barátság kezdetét jelentette a tárcaírónak Cseh Tamással, majd temérdek beszélgetést férfiasságról, erkölcsről, hazáról és a bakonyi indiánéletről. Most is ott volt Cseh Tamás, de nem énekelt bele a dalokba.



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!