Hét mérkőzéssel folytatódnak ma a Magyar Kupa mérkőzései, amelyek közül kiemelkedik a Honvéd–Vasas összecsapás. A két csapat évtizedeken át nagy csatákat vívott. Ez most is igaz lehet, még akkor is, ha a találkozók színvonala már nem idézi a múltat. A két klub eddig összesen 152-szer mérkőzött egymással, a mérleg kiegyenlített: a Honvéd 55, a Vasas 56 győzelmet ért el. Az UEFA-kupában érdekelt, Magyar Kupa-címvédő Ferencváros december 8-án játssza idegenbeli mérkőzését a Pécs ellen.
A program a nyolc közé jutásért:
Bodajk (NB I/B)–Újpest 12.30 óra, BKV (NB I/B)–MTK 12.30, Kazincbarcika (NB II)–Dunaújváros (NB I/B) 12.30,
Fehérvár–Békéscsaba 17, Kaposvár–Pápa 17, Sopron– DVSC 18, Honvéd–Vasas 18. (A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.)
Folytatódnak a Magyar Kupa összecsapásai
L A B D A R Ú G Á S
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!