A mai nappal új rovatot nyitunk a magyar labdarúgás verbális, pályán kívüli változata eseményeinek közlésére. Célunk nem az, hogy ezen információk jelentőségét alul- vagy túlbecsüljük, éppen ellenkezőleg, igyekszünk mindent értékén kezelni. Ezért a valódi sporthíreket – mérkőzést nyer a magyar válogatott, gólt lő Gera, kisorsolják az Eb-selejtező csoportjait, Matthäus nem csupán tárgyal, de el is szerződik – továbbra is jelentős terjedelemben tárgyaljuk, az egyebeket pedig elhelyezzük a bal alsó sarokban. Mint például azt, hogy:
l Megvan az első hivatalos MLSZ-elnökjelölt Genzwein Ferenc személyében. Az Ilzer Sörgyár igazgatója egyszer már sorompóba állt, de kikapott Kovács Attilától. További jelöltként említik Mészöly Kálmán és Nemes Ferenc
nevét is.
l Lothar Matthäus vasárnapig dönti el, leszerződik-e a brazil Atlético Paranához. Magyar szurkolók egyébként miatta-mellette január 21-én csendes tüntetést szerveznek a Puskás-stadionhoz.
Bal alsó
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!