A döntés értelmében a jövő vasárnapi Malajziai Nagydíjon az időmérőn elért helyezéséhez képest öt pozícióval hátrébbról kell majd rajtolnia. A vasárnapi, melbourne-i idénynyitó futamot a 41. körben feladó Kovalainennek azért kell bűnhődnie, mert a biztonsági autó jelenléte alatt megelőzte két riválisát is.
Büntetést kapott a Forma–1-es pilóta
Szabálytalan előzésért büntetést kapott a Forma–1-es Ausztrál Nagydíj versenybíróságától Heikki Kovalainen, a Caterham finn pilótája.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!