Gesztust gyakorolt a Ferencváros a BL-döntős Győr felé

A Ferencváros az Érd elleni sikerével biztosította helyét az NB I. döntőjében, ahol várhatóan az ETO lesz az ellenfele.

TK
2013. 04. 15. 10:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Rába-partiak Bajnokok Ligája-döntőjében való szereplésének okán, a Ferencváros női kézilabdacsapata felajánlotta, hogy a magyar bajnokság döntőjének időpontjait és a helyszínek sorrendjét az ETO határozza meg. A Ferencvárosi Torna Club ezzel kíván hozzájárulni a nemzetközi kupasiker eléréséhez. Bízunk benne, hogy 2013-ban ismét egy magyar csapat ülhet fel Európa trónjára!” – olvasható a közlemény a Fradi.hu-n.

Az FTC szombati, Érd elleni sikerével biztosította helyét az NB I. döntőjében, ahol várhatóan az ETO lesz az ellenfele. A győriek a hazai 39–16-os győzelmet követően,  Vácon harcolhatják ki a döntőbe jutást.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.